SOBOTA 28.11.2020r.

   18:30

1/. + Andrzej Poprawa

2/. + Zdzisław Sztukowski, ++ Rodzice i Teściowie, Jan Kowalski

NIEDZIELA  29.11.2020r.

   7:30

1/. + Andrzej Jasiński   / Rezerwacja /

2/. + Czesław, Antonina, Jan Glinkowscy

 

   9:00

1/. + Józef w 20rś., Stanisława Lisik, Jan, Helena Klupś

 

   10:40

1/.    W intencji Parafian

 

   15:00

1/. + Helena, Adam Wojtczak, Teresa, Mieczysław Kopa

2/. + Stefan Goliński, Jan, Agnieszka, Henryk Matuszczak

INTENCJE    MSZALNE

30  listopada  –  6  grudnia  2020

 

PONIEDZIAŁEK 30.11.2020r.

   17.30

1/. + Anna, Andrzej Dryjańscy

2/. + Irena Nowicka  / Int. od Męża /

3/. + Stanisław Gola / Int. od Żony z Dziećmi /

   18.30

1/.  W intencji ks. Błażeja z okazji imienin

/ Int. od Akcji Katolickiej i Wspólnoty Żywego Różańca z całej Parafii /

2/. + Aniela Majewska

3/. + Henryk Duda

WTOREK  01.12.2020r.

   17.30

1/. + Andrzej Gorzelany w 4rś.

2/. + Kazimierz Dwornik

3/. + Stefan Musielak

   18.30

1/. + Stanisław Płóciennik w 10rś., ++ z Rodziny

2/. + Jan – Krzysztof Kuliński

3/. + Józef Urbaniak

ŚRODA 0 2.12.2020r.

11:00  Pogrzeb: + Waldemar Kotecki 

 

 17.30

1/. + Władysław Begiert w 12rś., ++ Rodzice z obu stron

2/. + Irena Wojtczak

3/. + Irena Kubera

   18.30

1/. + Helena Trzeciak

2/. + Marianna Jankowska

3/. + Stefania, Kazimierz Marczak

CZWARTEK  03.12.2020r.

   17.30

1/. + Barbara Kryjom / Int. od rodziny Młynków, Wioletty, Jarosława, Angeli, Jakuba z Dziećmi /

  18.30

1/. + Marianna, Ryszard, Grzegorczyk, Franciszek Litwin

PIĄTEK  04.12.2020r.

   17.30

1/. + Barbara Jurek

2/. + Urszula, Stanisław Wawrzyniak

 

  

18.30

1/. + Zdzisława Sztukowski w 9rś.

2/. + Stanisława Woźniak

SOBOTA  05.12.2020r.

 

   17:45 Różaniec

 

   18:30

1/. + Małgorzata Dudek

2/. + Stefania w 12rś., Władysław Kryjom, ++ z rodziny Kryjomów, Świtałów,

          Stefan Motylewski, ++ z rodziny Motylewskich, Jurczaków

NIEDZIELA   06.12.2020r.

   7:30

1/. + Eleonora w 9rś., Roman Kaczmarek

2/. + Alina Janiak

 

   9:00

1/. + Antoni, Janina Magdziak

 

   10:40

1/.    W intencji Parafian

 

   15:00

1/. + Jan Czekalski

2/. + Stanisław Furmanek

  / Int. od Zespołu Pieśni i Tańca „Gorzyczanie”, Zespołu „Łąkocanie” i  „Wiecznie Młodzi”, Kapeli „Furmany”, Zespołu Ludowego i Kapeli „Kociny”,   Dyrektora i Pracowników GOK w Wysocku Wlk./