Plan kolędy 2018/2019.

 

 

28.12.2018.

Piątek

Od godz. 10:00

1. Lamki od początku – strona lewa od rodziny

Wojtaszek do nr 48 rodziny Koralewskich

2.  Lamki od początku – strona prawa, od leśniczówki

do nr 58 rodziny Szymanowskich.

 

29.12.2018.

Sobota

Od godz. 10:00

1.    Lamki od nr 51 rodziny Jambroży do nr 105 rodziny

Woźniak – sklep „MARKO”.

 

2.    Lamki od nr  66 rodziny Szeliga w stronę nr 63

rodziny Błaszczyk i do końca oraz ul. Winna

 

 

31.12.2018.

Poniedziałek

 

Od godz. 10:00

 

1.    Radziwiłłów

 

2.    Zalesie

 

2.01.2019.

Środa

Od godziny 14:00

      Radłów, Osiedle Robotnicze i Lamki

1.    od nr 14 rodziny Frąszczaków oraz ul. Zielona

2.    od nr 129 rodziny Zazielnych i Hybsz

Księża schodzą się do środka.

3.01.2019.

Czwartek

Od godziny 14:00.

1.      Lamki od strony Świeligowa od rodziny Nowickich

nr 139 A

2.      Lamki od nr 118 rodziny Dymałów i Walczaków

Księża schodzą się do środka.

 

4.01.2019. Piątek

Od godziny 14:00.

     Radłów, ul. Krotoszyńska

1. Od nr 7 rodziny Frąszczaków

2. Od nr 45 rodziny Dwornik i Tymcio

Księża schodzą się do środka.

 

5.01.2019.

Sobota

od godziny 10:00

Radłów   ul. Kasztanowa, Żwirowa, Spacerowa, Nowa,

Leśna, Piaskowa.

1. Od ul. Kasztanowej  nr 1 rodziny Świtałów

2. Od ul. Piaskowej nr 2 rodziny Frąszczaków

Księża schodzą się do środka.

7.01.2019.

Poniedziałek

Od godziny 14:00

            Radłów, Osiedle Robotnicze i Lamki

1.    Od nr 133 rodziny Kurzajów

2. Od  nr 195 rodziny Grzymek

Księża schodzą się do środka.

8.01.2019.

Wtorek

Od godziny 14:00

              Topola Mała

1. Od ul. Leśnej  nr 17  rodziny Giernalczyków,
ul. Topolowa,  ul.  Odolanowska

2. Od ul. Szkolnej nr  132 rodziny Giernalczyków
Księża schodzą się do środka.

9.01.2019.

Środa

Od godziny 14:00.

1. Radłów, ul. Lamkowa – od końca – od nr 50 rodziny

Płócienników,  ul. Polna,  ul. Spacerowa nr 1

2. Radłów, ul. Lamkowa  – od początku – od nr 1A,

rodziny Dworników

 

Księża schodzą się do środka.

 

10.01.2019.

Czwartek

Od godziny 14:00.

             Topola Mała

1.    Od ul. Szkolnej nr 131 A rodziny Gawlikowskich

2.    Od ul. Szkolnej nr 69 rodziny Michalczaków

Księża schodzą się do środka.

 

11.01.2019.

Piątek

od godziny 14:00

            Topola Mała

1.    Od ul. Szkolnej nr 68 rodziny Czuba

2.    Od ul. Szkolnej nr 5 rodziny Borowskich

Księża schodzą się do środka.

12.01.2019.

Sobota

Od godziny 10:00

           Topola Mała

1.  Od ul. Szkolnej nr 18 rodziny Dolatów

do ul. Gorzyckiej  nr 8 rodziny Menderów i Szymańskich

 

14.01.2019.

Poniedziałek

Od godziny 10:00

          Gorzyce Wielkie

1.    Od ul. Ostrowskiej nr 112 rodziny Krenc

oraz ul. Brzozowa

2.    Od ul. Ostrowskiej nr 75A rodziny Pacholczyków

Księża schodzą się do środka.

15.01.2019.

Wtorek

Od godziny

10:00

          Gorzyce Wielkie

1.    Od ul. Ostrowskiej nr 75 rodziny Owczarków

oraz ul. Jesionowa

2.    Od ul. Ostrowskiej nr 51 rodziny Dylaków i Witczaków

Księża schodzą się do środka.

 

16.01.2019.

Środa

Od godziny

10:00

         Gorzyce Wielkie

1.    Od ul. Ostrowskiej nr 50 rodziny Wojciechowskich i

Miler

2.    Od ul. Ostrowskiej nr 2 rodziny Adamczak

Księża schodzą się do środka.

 

17.01.2019.

Czwartek

Od godziny

10:00

           Gorzyce Wielkie

1. ul. Kościelna od najwyższych numerów

2. ul. Kościelna od najniższych numerów

Księża schodzą się do środka.

 

18.01.2019.

Piątek

Od godziny

10:00

           Gorzyce Wielkie

1. ul. Jabłonkowa od najwyższych numerów

2. ul. Jabłonkowa od najniższych numerów

Księża schodzą się do środka.

 

19.01.2019.

Sobota

Od godziny

10:00

            Gorzyce Wielkie

1. ul. Spacerowa od najwyższych numerów

2. ul. Spacerowa od najniższych numerów

Księża schodzą się do środka.

 

21.01.2019.

Poniedziałek

Od godziny

10:00

           Gorzyce Wielkie, Ostrów Wlkp.

1.  Ostrów Wlkp. ul. Górnicza, Węglowa,

oraz  ul. Szkolna od najwyższych numerów

2. ul. Szkolna od najniższych numerów

Księża schodzą się do środka.

 

22.01.2019.

Wtorek

Od godziny 10:00

            Gorzyce Wielkie

1. ul. Kwiatowa od najwyższych numerów do najniższych

2. ul. Bukowa, Grabowa, Dębowa.

Początek od ul. Bukowej nr 2 rodziny Bednarek

 

23.01.2019.

Środa

Od godziny

10:00

           Gorzyce Wielkie

1.    ul. Ks. Korcza od najwyższych numerów do

najniższych

2. ul. Piaskowa od najwyższych numerów

do najniższych oraz ul. Szafirowa i Rubinowa

 

24.01.2019.

Czwartek

Od godziny

10:00

           Gorzyce Wielkie

1.    ul. Zacisze od  najniższych numerów, ul. Parkowa od       najniższych numerów, ul. Krótka od najniższych numerów, ul. Słoneczna od najwyższych numerów,

ul. Bratnia, ul. Różana.

2.    ul. Spokojna od najwyższych numerów

do najniższych

 

25.01.2019.

Piątek

Od godziny

10:00

          Gorzyce Wielkie

1. ul. Polna od nr  4 D rodziny Sobczak do nr 14 rodziny

Matysiaków

2. ul. Ogrodowa, Agrestowa,

Porzeczkowa od nr najwyższych do najniższych.

 

26.01.2019.

Sobota

Od godziny

10:00

          Gorzyce Wielkie

1. Gorzyce Wielkie, ul. Leśna od nr 8 rodziny Kucharskich do najniższych numerów, ul. Żwirowa
nr 23 rodzina Graff, ul. Sosnowa i Świerkowa

2. ul. Północna od nr najwyższych do najniższych,

ul. Żwirowa oraz ul. Skośna od końca od nr 5

rodziny Rogackich do nr 1 A rodziny Duczmal.

 

28.01.2019.

Poniedziałek

Od godziny

14:00

       Gorzyce Wielkie

1. ul. Topolowa od nr 2 rodziny Kempińskich, dalej
ul. Okólna od nr 1 rodziny Fleischer

2.  ul Południowa od nr 8 rodziny Wojciechowskich

do nr 1 rodziny Białych, ul. Akacjowa,

ul. Ks. Robakowskiego

 

Tradycyjnie już prosimy o zorganizowanie dojazdu na kolędę dla księży i ministrantów.