Kolęda w tym roku ze względu na panującą w świecie pandemię będzie wyglądała podobnie jak rok temu. Mimo tego trudnego czasu możemy się spotkać na wspólnej modlitwie w kościele. Zapraszamy więc na tzw. Msze Kolędowe w czasie których naszą modlitwą będziemy obejmować Parafian z zaproszonych miejscowości, ulic. Msza będzie w Waszych intencjach, prosząc także o Boże błogosławieństwo, pomyślność na ten nowy czas. W czasie tych Mszy będziemy także polecać Panu Bogu zmarłych z Waszych Rodzin.

Przychodząc na tą Mszę bardzo prosimy zabrać ze sobą w naczyniu wodę, którą będziemy święcić w czasie Mszy, a którą Wy po powrocie pokropicie swoje domostwa. Będzie oczywiście też możliwość nabrania wody święconej w kościele.

Jeśli ktoś nie będzie mógł przyjść do kościoła na tzw. Mszę Kolędową w wyznaczonym dniu może przyjść w dowolnym.

Wychodząc z kościoła będzie także możliwość zabrania ze sobą koperty na daninę diecezjalną i daninę parafialną podobnie jak to było już rok temu. Ofiara na daninę parafialną przeznaczona jest na sprzątanie i wystrój kościoła. Taki system obraliśmy już w latach ubiegłych  i bardzo dobrze się sprawdza. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i życzliwość.

Plan kolędy rok 2021/2022.

28.12.2021.

Lamki, ul. Krotoszyńska – od strony Krotoszyna – strona lewa oraz

ul. Promykowa, Szkolna, Krótka, Spokojna, Jagodowa, Lawendowa;  Sobczyna.

29.12.2021.

Lamki,  ul. Krotoszyńska – od strony Krotoszyna – strona prawa

oraz ul. Leśna, Słoneczna, Gorzycka, Promienista.

30.12.2021.

Zalesie, Radziwiłłów

3.01.2022.

Radłów:  ul. Krotoszyńska, Osiedle Robotnicze, Zielona,

Kasztanowa,  Żwirowa, Spacerowa, Nowa, Leśna, Piaskowa,

Lamkowa, Polna.

4.01.2022.

Topola Mała, ul. Leśna, Odolanowska, Szkolna  od

najwyższych numerów do Remizy Strażackiej.

5.01.2022.

Topola Mała, ul. Szkolna od Remizy Strażackiej do najniższych

numerów oraz ul. Gorzycka.

7.01.2022.

Gorzyce Wielkie, ul. Ostrowska

10.01.2022.

Gorzyce Wielkie, ul. Ogrodowa, Agrestowa, Porzeczkowa, Łąkowa,

Jaworowa.

11.01.2022.

Gorzyce Wielkie, ul. Brzozowa, Bukowa, Grabowa, Dębowa,

Jesionowa, Lipowa, Leszczynowa, Polna, Klonowa.

12.01.2022.

Ostrów Wlkp. ul. Górnicza, Węglowa,  Gorzyce Wielkie, ul. Szkolna

13.01.2022.

Gorzyce Wielkie, ul. Kościelna, Leśna, Sosnowa, Świerkowa,

Żwirowa, Północna, Skośna.

14.01.2022.

Gorzyce Wielkie, ul. Zacisze, Parkowa, Krótka, Słoneczna, Bratnia,

Różana.

17.01.2022.

Gorzyce Wielkie, ul. Jabłonkowa, Spokojna.

18.01.2022.

Gorzyce Wielkie,  ul. Kwiatowa, Makowa, Chabrowa, Spacerowa, ks. Korcza.

19.01.2022.

Gorzyce Wielkie, ul. Piaskowa, Perłowa, Szafirowa, Rubinowa, Koralowa, Złota, Akacjowa, Topolowa, Okólna, Południowa, ks. Robakowskiego, ks. Wasiaka.